SEAMPILATES® PROGRAMI

SEAMPilates® Programı Açıklamaları:

Her seviyede eğitmenin hem kendisini, hem de öğrencilerini ilerletebilecek, 20 yılı aşkın tecrübelerin birleşimi sonucu modüler parçalara bölünmüş olarak bu güne kadar Türkiye’de yapılmış en kapsamlı Pilates programıdır.

SEAMPilates® programları her kişive ve eğitim öğrenim durumuna uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.
Birbirinden bağımsız olarak Level sırası ile alabileceğiniz programların başında yer alır.
Bu yola yeni adım atan bir eğitmen olma yolunda karşınıza, her Level içerisinde parçalara ayrılmış olan, MAT, REFORMER ,CADILLAC TOWER ve CADILLAC TABLE programlarını kapsar ve her Level için ilerleme süreci aynı şekilde devam eder.
Program manuelleri her öğrencinin kolaylıkla anlayıp takip edebileceği profesyonellikte hazırlanmış, Manuel hakları saklı tutulan, her öğrenci adına gizli (şifrelendirilmiş) bir yapıdadır ve mevcut Pilates Method Alliance (PMA) ilkelerine bağlı kalınarak hazırlanmıştır. ‘‘Çoğaltılması ve kopyalanması cezai şartlar içerir.”
Kapsamlı olarak 3 parçaya ayrılan bu programları destekleyen Chair, Barell ve Super Adwance Workshop programları ile ilerleme sağlanır.
Program süresince verilen konularda sadece Pilates’e ait olmayan birçok deneyim ve tecrübeyi beraberinde bulacak ve bu program sonrasında farkı hissedeceksiniz.
Müsait zamanınızın el verdiği ölçüde hızlıca seviye atlama şansına veya dilediğiniz zaman dilediğiniz süre boyunca ara verme özgürlüğüne sahipsiniz.
Başarı ile bitirmiş olduğunuz her bir program SEAMPilates Academy ® Katılım Lisansı ile onurlandırılır.
Program sonunda, SEAM Academy® Türkiye Stüdyolarında uygulama ve gözlem yapma şansına hiçbir ücret ödemeden sahipsiniz.
”Bu şans SEAM Academy® bünyesinde verilen en önemli hizmetlerin başında yer alır.”
SEAM Academy® bünyesinde açılan programlarda, şehir dışından gelen öğrencilerimizin İstanbul’da bulunan merkez stüdyomuzda hiçbir ücret ödemeden konaklama hakkı vardır. Masraflı ve zahmetli olan bu süreç sizin için en ekonomik şekilde tasarlanmıştır.
SEAM Academy® İstanbul merkez stüdyosunda sizler için tasarlanmış özel dershanesi ve uygulanan programın kalitesi ile doğru orantılı olarak yeterli ekipman mevcuttur.
SEAM Academy® İstanbul merkez stüdyosu bünyesinde siz değerli öğrencilerin performanslarının düşmemesi için restoran hizmeti mevcuttur.

SEAM Academy® Akreditasyon;

”Daha önceden almış olduğunuz Pilates programları için geçerli olan bu çalışmadaki işlem sırası aşağıdaki gibidir.”

Önceden alınmış olan her seviye program lisansı ile başvuruda bulunabilirsiniz.
Başvuru sonrası seviye tespit ve uygulama sınavı yapılarak yeterliliğiniz belirlenir.
Yarım kalmış programı serüveninizin devamı için önceden almış olduğunuz programınızın SEAM Academy® tarafından akreditasyonu yapılarak, lisans bedelini ödemek kaydı ile adresinize postası gerçekleştirilir.

SEAMPilates® Programı Süreci;

Level 1: Matwork 1 & Extra Equipments
Level 2: Matwork 2 & Extra Equipments
Level 3: Matwork 3 & Extra Equipments
Level 1: Reformer 1 & Cadillac 1 & Powerhouse Anatomy
Level 2: Reformer 2 & Cadillac2 & Upper Body Anatomy
Level 3: Reformer 3 & Cadillac3 & Lower Body Anatomy

SEAMPilates® Workshop;

Barell 1 & 2
Chair 1 & 2

SEAMPilates® Workshop;

Cadillac Table
Super Advance