FADİM KÜÇÜKEZBERCİ

SEAMPilates® MASTER TRAINER

Selçuk Üniversitesi- Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu

Uzmanlık Alanları

  • Mat Pilates
  • Reformer Pilates
  • Cadillac
  • Chair Barell
  • Female Fitness Training
SOSYAL MEDYA:
Spor hayatına küçük yaşlarda Almanya’da Cimnastik ile başladı. Lise yıllarında Atletizm ve üniversite yıllarında ise Cimnastik branşları ile yakından ilgilendi. Her iki branşta da yarışmalara katılarak ulusal düzeyde dereceler elde etti.


Lisans eğitimini Selçuk Üniversitesi- Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulunda tamamladı. Meslek hayatına üniversite yıllarında Cimnastik antrenörlüğü yaparak başladı. Konya Gençlik Spor İl Müdürlüğü’nde ve özel eğitim kurumlarında Cimnastik takımları çalıştırdı. Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü spor salonlarında antrenörlük ve Cimnastik Mersin İl Temsilciği görevinde bulundu.

Personal Coaching eğitimleri aldı ve birçok Pilates Eğitim Programlarına, workshoplara katılarak, yerli ve yabancı eğitmenlerden eğitimlerini tamamladı. Uluslararası PEAK Pilates System Level1/2/3 ve PEAK Pilates Barrel/Chair, 4D Pro Reaction Tranier, Personal Coaching, Step-Aerobik, Tenis, Spor Masörlüğü, Cimnastik ve Türkiye Cimnastik Federasyonu Pilates antrenör belgelerine sahibi oldu.

Konyanın ilk pilates eğitim merkezi olan Studio Puzzle’ı hayata geçirmiş olup, kendi stüdyosunun işletmeciliği ve aynı zamanda spor hocalığını da yapmaktadır. İngilizce ve Almanca bilmektedir.