CPT ”CERTIFIED PERSONAL TRAINER” PROGRAMI

Certified Personal Trainer (Sertifikalı Kişisel Antrenör)

Başarılı bir eğitmen olabilmek için bilinmesi gereken spesifik eğitimlerin dışında üyelerinizin/öğrencilerinizin devamlılığını sağlayabilmek için geçmişte yaşanan tecrübeler ile geleceğe yönelik eğitmen kurgu ve planlamasını içeren, hem tesis yöneticileri/işletmecileri, hem de geleceğin eğitmenlerini planlı bir şekilde yönetime hazırlamak için kurgulanan bir programdır.


CPT lisansına sahip olmak isteyen katılımcılar için 6 aylık sürece yayılmış, toplam 100 saat süren 8 farklı eğitim hazırlanmıştır. İstenildiği takdirde hazırlanan her eğitim ayrı ayrı alınabilir. Alınan her eğitim sonunda eğitime dair katılım belgesinin verilmesi dışında, 8 eğitimi de tamamlayan katılımcılar CPT sertifikası almaya hak kazınırlar.

Her programımız, dalının uzmanı olan hocaları tarafından verilmekte olup, meslek hayatınıza farklı bir yön vermek üzere deneyim ve tecrübelerden oluşmaktadır. Uzman ve uluslararası yeterliliğe sahip olan eğitmenlerimizin katılımları ile meslek hayatınıza fark katacak olan bu programların sonunda, Türkiye ve uluslararası alanda kendinize değer katacak, özel deneyimler edinerek antrenman bilimi ve fonksiyonel antrenman adına fark yaratacağınız SEAM Academy® CPT programına kaydınızı yaptırmanızı tavsiye ederiz.

”Certified Personal Trainer” Sertifika Programları;

Spor Fizyolojisi Programı
PT Anatomisi
Ölçme ve Değerlendirme Programı
Fonksiyonel Antrenman Programı
Trigger Point Programı
Özel Antrenman Teknikleri ve Performans Geliştirme Bilimi Programı
Hareket Ve Antrenman Bilimi Programı
Wellness Studio Building & Coaching Programı