CPT ”CERTIFIED PERSONAL TRAINER” PROGRAMI

Başarılı bir eğitmen olmak ve üyelerinizin devamlılığını sağlayabilmek için geçmişte yaşanan tecrübeler ile geleceğe yönelik eğitmen kurgu ve planlamasını içeren, hem tesis yöneticileri ve işletmecileri hem de geleceğin eğitmenlerini planlı bir şekilde yönetime hazırlamak için kurgulanan bir programdır.

‘‘Türkiye’de eğitim almış bir çok eğitmenin ders performanslarını ve eğitmenlik meziyetlerini geliştirmek için destekleyen ve çok tercih ettiği farklı bir programdır.”Değerli katılımcı eğitmenler için hazırlanan bu program, 6 aylık bir sürece yayılı toplam 100 saatlik , 7 basamaklı tamamlanması gereken uzun bir süreçten geçmektedir. İstenildiği takdirde hazırlanan her program ayrı ayrı alınabilir. Programın tamamını alan eğitmenlere bu süreç sonrasında alınan belgelere ilave olarak CPT ”Certified Personal Trainer” katılım sertifikası verilerek eğitimin tamamlanmış olduğu anlamını taşıyan CPT sertifikaları takdim edilir.

Her programımız, dalının uzmanı olan hocaları tarafından verilmekte olup, meslek hayatınıza farklı bir yön vermek üzere deneyim ve tecrübelerden oluşmaktadır. Uzman ve uluslararası yeterliliğe sahip olan eğitmenlerimizin katılımları ile meslek hayatınıza fark katacak olan bu programların sonunda Türkiye ve uluslararası alanda kendinize değer katacak, deneyim uzmanlıkları edinerek antrenman bilimi ve fonksiyonel antrenmanlar adına fark yaratacağınız SEAM Academy® CPT programına kaydınızı yaptırmanızı tavsiye ederiz.

”Certified Personal Trainer” Sertifika Programları;

Spor Fizyolojisi Programı
Ölçme ve Değerlendirme Programı
Fonksiyonel Antrenman Programı
Trigger Point Programı
Özel Antrenman Teknikleri ve Performans Geliştirme Bilimi Programı
Hareket Ve Antrenman Bilimi Programı
Wellness Studio Building & Coaching Programı